Flet Andi: E kam mashtruar Melisën

Andi ishte i ftuar dje në “Top Arena” dhe i pyetur për lidhjen me Melisën, ai është shprehur se e ka mashtruar atë në fillimet e lidhjes për ta bërë për vete. Andi u shpreh: “Unë ca skam mashtruar. Një ndër mashtrimet e para që i kam thënë Melisës është që unë jam cun iContinua a leggere “Flet Andi: E kam mashtruar Melisën”

Kush është 20-vjeçari që humbi jetën pas sherrit në Velipojë

Emri i tij është Musaen Zeneli, 20 vjec që jetonte me nënën dhe vëllain. Ai u vra nga përplasja me armë në Velipojë mes 2 familjeve që ishin pronarë hotelesh, Ferracaku dhe Gocaj për disa metra territor plazh. Disa kohë më parë 20 vjecari kishte humbur në një mënyrë tragjike babin e tij. Ky iContinua a leggere “Kush është 20-vjeçari që humbi jetën pas sherrit në Velipojë”

Capital T jep ndihmën e tij për familjen e Musaenit

Një 20 vjecar që ditën e parë të punës së tij si kamarier ka gjetur vdekjen nga disa biznesmenë. Ngjarja ka ndodhur në Velipojë. Mamaja e 20 vjecarit është shprehur se nuk ka të ardhura të mjaftueshme për të mbuluar shpenzimet e funeralit të djalit të saj. Këngëtari i njohur Capital T nuk ka ngurruarContinua a leggere “Capital T jep ndihmën e tij për familjen e Musaenit”

Turi nxjerr bllof Orindën, ja cfarë i bën asaj

Orinda Huta dhe Turjan Hysko disa javë më parë pranuan që janë duke pritur fëmijën e tyre të parë. Ata bënë me dije se fëmija është një vajzë që shumë shpejt do të vijë në jetë. Por mesa duket të dy mezi po e prisin dhe nuk ngurrojë për të bërë publike video të OrindësContinua a leggere “Turi nxjerr bllof Orindën, ja cfarë i bën asaj”

Arsimi në një lidhje?! Shfaq foton me të dashurën e re

Arsim Abdyli ish konkurent i përputhen është shprehur se është në një lidhje të re dashurie me një vajzë e cila nuk ka qënë pjesë e përputhen. Por ditën e djeshme me anë të një ask-u në Instastory Arsimi ka zbuluar pamjen dhe indentitetin e saj. Kjo është fotoja e parë publike e tij meContinua a leggere “Arsimi në një lidhje?! Shfaq foton me të dashurën e re”

Flet Aristela për lidhjen me Mevlanin

Aristela dhe Mevlani, të dy ish-konkurentë të përputhen, janë përfolur kohët e fundit se janë në një lidhje. Aristela ishte e ftuar në “Abc e mbasdites” nga ku mohoi cdo thashethem por shtoi se lidhja e saj me Mevlanin është thjesht një marrëdhënie shoqërore dhe asgjë më shumë. Aristela shprehet: “Unë në fillim e pëlqejaContinua a leggere “Flet Aristela për lidhjen me Mevlanin”

Arbana rikthehet në shtëpinë e saj të parë por nuk i mban dot lotët

Arbana Osmani, një nga moderatoret më në zë të momentit, është rikthyer sot në shtëpinë e saj të parë. Bëhet fjalë për ambientet e radios Top Albania Radio. Ky rikthim në radion ku nisi rrugën drejt suksesit është pritur me emocione teksa duket e përlotur në videon e postuar në rrjetet sociale. Arbana Osmani kaContinua a leggere “Arbana rikthehet në shtëpinë e saj të parë por nuk i mban dot lotët”

Linda habit me deklaratën: Disa njerëz s’duhet të bëhen prindër, përfshirë dhe nënën time

Në emisionin “përputhen 40” ditën e djeshme Linda konkurentja nga Lushnja kishte takim me Samiun. Në këtë takim u vu re një afrimitet midis tyre dhe jo vetëm kaq. Ata prekën edhe bisedat për familjet e tyre. Gjatë kësaj bisede Linda u shpreh qartë për marrëdhënien aktuale të saj me mamanë. Ajo shtoi duke thënëContinua a leggere “Linda habit me deklaratën: Disa njerëz s’duhet të bëhen prindër, përfshirë dhe nënën time”

Humb jetën në moshë të re infermierja

Infermierja e QSUT Adjola Sula është ndarë nga jeta sot në moshë të re. Këtë lajm të hidhur e ka publikuar në rrjetet sociale Shoqata e infermierëve të Shqipërisë. Ku thuhet: “Humbje e madhe për të gjithë kolegët largimi në moshë kaq të re të Adjola Sulës infermieres së sëmundjeve të brendshme në QSUT. EContinua a leggere “Humb jetën në moshë të re infermierja”

“Jepjani tani që është gjallë shpërblimin” Parodisti i Vlorës jeton vetëm me 280 mijë lekë të vjetra në muaj

Mane Lumani, një prej parodistëve të Vlorës që prej vitit 2004 nuk flet dot më. Shkak u bë një ndërhyrje kirurgjikale në fyt, ku I janë hequr të gjitha kordat, pas një mase tumoriale të hequr prej aty. Sot, edhe pse pa zë, ai gëzon shëndet të plotë. Por vitet bëjnë të tyren. Kjo kaContinua a leggere ““Jepjani tani që është gjallë shpërblimin” Parodisti i Vlorës jeton vetëm me 280 mijë lekë të vjetra në muaj”