Olta Gixhari i kthehet komentueses në një mënyrë që sdo ta kishit imagjinuar

Olta Gixhari aktorja e cila vitin e kaluar u bë nënë për herë të parë publikon shpesh foto me djalin e saj në instagram. Mirëpo ditën e sotme ajo u bë pjesë e lajmeve për shkak të një komenti nga një fanse. Ajo ka postuar një foto me djalin e saj dhe sic shihet eContinua a leggere “Olta Gixhari i kthehet komentueses në një mënyrë që sdo ta kishit imagjinuar”