A jane Melisa dhe Andi në një lidhje?! Ja cfarë po ndodh me ta.

Melisa dhe Andi shpesh janë përfolur për një lidhje midis njëri tjetrit. Por para se të dilte Melisa nga përputhen, zërat se ata ishin bashkë u bënë akoma më të fortë. Megjithëse ata nuk e pranuan e madje i mohuan këto zëra apo haludime nga fansat që ata mund të ishin bashkë, përsëri disa fotoContinua a leggere “A jane Melisa dhe Andi në një lidhje?! Ja cfarë po ndodh me ta.”

Ana e “Përputhen” pushohet nga puna pak ditë pasi kishte filluar

Disa ditë më parë, autorja e “përputhen” Olsa kishte njoftuar në instagramin e saj që konkurentja Ana kishte filluar punë aty duke u bërë kështu pjesë e stafit realizues. Mirëpo nga disa burime është bërë me dije që ajo është pushuar nga puna. Arsyet akoma nuk janë bërë me dije. Por ama, dihet që AnaContinua a leggere “Ana e “Përputhen” pushohet nga puna pak ditë pasi kishte filluar”

Ja cilën zgjedh Mevlani! Postimi i tij i fundit i habit të gjithë.

Mevlani, Antonela dhe Lediana shpesh është cilësuar si trekëndëshi i Bermudës në “Përputhen”. Ngjarjet rreth këtij trekëndëshi të krijuar kanë ndryshuar. Së fundmi, Antonela hoqi dorë nga Mevlani duke u shprehur se ai është askushi për të. Mesa duket të njejtën gjë ka bërë edhe Mevlani ditën e sotme. Me anë të një postimi nëContinua a leggere “Ja cilën zgjedh Mevlani! Postimi i tij i fundit i habit të gjithë.”

Cfarë po ndodh me Sindin dhe Atdheun?!

Sindi kohët e fundit është shfaqur shumë e afruar me Atdheun, tashmë ish konkurent i përputhen. Pas refuzimit të Rinianit kundrejt Sindit, kjo e fundit ka publikuar një video në të njejtën makinë me Atdheun. “Refuzimi?! Cfarë? Unë kam djalin më seksi duke kënduar vetëm për mua“- shkruan Sindi krahas videos. “Nuk kanë thënë kotContinua a leggere “Cfarë po ndodh me Sindin dhe Atdheun?!”

Zi në familjen Vula: Ledri humb personin e tij të shtrenjtë

Këngëtari i njohur Ledri Vula, ditën e sotme ka humbur një nga njerëzit e tij më të dashur. Bëhet fjalë për gjyshin e tij. Lajmin e hidhur e ka bërë publike vetë Ledri me anë të disa postimeve në rrjetin e tij social instagram. “Kurr ma në prehnin tond gjysh“- ka shkruar Ledri dhe bashkëContinua a leggere “Zi në familjen Vula: Ledri humb personin e tij të shtrenjtë”