Ja si u gjet trupi i heroit Arjan Sala

Diten e sotme ne oret e para te mengjesit zjarrfikeset kane arritur te gjejne trupin e 32-vjecarit Arjan Sala. Ai ishte blookuar tek mbikalimi i Kamzes tre dite me pare. Xhaxhai i tij ka arritur ta identifikoje nipin e tij, tashme trupi i tij eshte derguar ne morgun e tiranes ku do te kryhet edheContinua a leggere “Ja si u gjet trupi i heroit Arjan Sala”

Me gjuaj ose mbyll gojen.. Ja cfare i solli Sindi Julit

Para disa puntatash Juli beri nje deklarate dhe sot ne emision Sindi i solli Julit nje pallaske. Juli ne fakt u shpreh se ishte nje metafore, por Sindi vijoi duke i thene: “Meqe me the mize, vrite pak mizen. Ne shqiptaret kemi nje fjale te urte: “Ate qe thua, mbaje”. Ose me gjuaj me keteContinua a leggere “Me gjuaj ose mbyll gojen.. Ja cfare i solli Sindi Julit”

Burre me buze silikoni.. Antonela shperthen keq ndaj Ledjanes, pasi u puth me Mevlanin

Antonela diten e sotme ishte ne lidhje direkte me Skype ne emision. Ajo komentoi puthjen e Ledjanes me Mevlanin ne takimin e tyre te fundit. “Burre me buze silikoni” shpertheu Antonela ne ofendime per Ledjanen “Kisha nje pyetje per njerin nga burrat qe kam puthur per Shen Valentin. Desha me thene cila eshte puthja meContinua a leggere “Burre me buze silikoni.. Antonela shperthen keq ndaj Ledjanes, pasi u puth me Mevlanin”

Reagon per here te pare Ledjana, per mesazhet e publikuara me te dashurin ne qeli

Me heret per Ledjanen eshte perfolur per nje lidhje jashte emisionit perputhen, dyshime te cilat kane nisur qekur ajo per Shen Valentin publikoi nje kuti me trendafila dhe nje leter nga dikush qe i shkruante se i mungonte. Ajo i hodhi poshte lajmet por se fundmi kane qarkulluar nje foto ku aludohej se ishin mesazheContinua a leggere “Reagon per here te pare Ledjana, per mesazhet e publikuara me te dashurin ne qeli”

Riniani: Nuk te shoh dot si partnere pervec nje miqesie, Sindi krah atdheut hedh kunja

Nje takim 4 minutesh u zhvillua sot ne peeputhen nga Riniani dhe Sindi, por asgje nuk shkoi sic pritej. Sindi shprehu pelqim ndaj Rinianit por ai u shpreh se nuk e sheh dot ate si partnere. “Une te vleresoj shume si person, por nuk mendoj se une dhe ti mund te jemi cift jashte ketijContinua a leggere “Riniani: Nuk te shoh dot si partnere pervec nje miqesie, Sindi krah atdheut hedh kunja”

Takime jashtë ‘Përputhen’ me Atdheun, Sindi paska thyer rregullat

Sindi sot ne perputhen rrefeu sekretet e saj. Ajo tha se ka thyer disa prej rregullave te produksionit duke dale jashte me pjesetare te tjere te perputhen. Eshte paska absurde qe mos te kemi shok ose shoqe me njera tjetren se kur jemi ne ambiente te perbashketa kemi afrimitet. Te gjithe kemi ato momente qeContinua a leggere “Takime jashtë ‘Përputhen’ me Atdheun, Sindi paska thyer rregullat”