A ka rivalitet mes tyre? Flet Luana për Arbanën.

Startimi i emisionit që pritet të ketë shikueshmërinë më të madhe “Big brother” ka bërë që dy moderatoret të kthehen në rivale. Bëhet fjalë për Arbana Osmanin dhe Luana Vjollcën ku të dyja ishin pretendente për të marrë në dorë këtë emision.

Pak javë më parë është zyrtarizuar se cila do të jetë prezantuesja e këtij emisioni por mesa duket rivaliteti midis tyre nuk qenka shuar.

Përpos kësaj, ka qënë Luana e cila në një farë mënyre ka thyer këtë heshtje të “rivalitetit”. Me anë të një postimi në Instastory ajo ka shkruar:

“Nuk ka konkurencë. Je vetëm ti përballë teje.” Ka shkruar Luana duke lë të kuptohet se ska rivalitet midis tyre për emisionin “Big Brother”.

Rispondi

Inserisci i tuoi dati qui sotto o clicca su un'icona per effettuare l'accesso:

Logo di WordPress.com

Stai commentando usando il tuo account WordPress.com. Chiudi sessione /  Modifica )

Google photo

Stai commentando usando il tuo account Google. Chiudi sessione /  Modifica )

Foto Twitter

Stai commentando usando il tuo account Twitter. Chiudi sessione /  Modifica )

Foto di Facebook

Stai commentando usando il tuo account Facebook. Chiudi sessione /  Modifica )

Connessione a %s...

%d blogger hanno fatto clic su Mi Piace per questo: