Zajmina emërohet me një post të rëndësishëm në shtet..

Zajmina Vasjari këngëtarja e njohur shqiptare, është emëruar në një post të rëndësishëm në sektorin publik.

Ka qënë një dokument i publikuar në rrjetet sociale, i cili tregon se këngëtarja Vasjari është emëruar specialiste pranë Ujësjellësit të Durrësit, në zonën e Shijakut.

Në dokument thuhet se Zajmina Vasjari është emëruar në këtë detyrë në datë 10.06.2021 dhe kategoria e pagës është “Punonjëse e kategorisë së Parë”. Vendimi mban firmën e drejtorit të Ujësjellësit Spartak Kovaçi.

Rispondi

Inserisci i tuoi dati qui sotto o clicca su un'icona per effettuare l'accesso:

Logo di WordPress.com

Stai commentando usando il tuo account WordPress.com. Chiudi sessione /  Modifica )

Google photo

Stai commentando usando il tuo account Google. Chiudi sessione /  Modifica )

Foto Twitter

Stai commentando usando il tuo account Twitter. Chiudi sessione /  Modifica )

Foto di Facebook

Stai commentando usando il tuo account Facebook. Chiudi sessione /  Modifica )

Connessione a %s...

%d blogger hanno fatto clic su Mi Piace per questo: