Rikthehet Rita me një projekt të ri dhe zihet me Rozën..

Emisioni “Edicioni Veror” ka marrë në intervistë aktoren e njohur Rita Lati. Ajo ndodhej në Borsh nga ku është shprehur se ndihet sikur është në shtëpinë e saj pasi ishte e rrethuar nga njerëzit që e duan.

Rita gjatë kësaj interviste ka treguar për projektin e saj të ri ku ajo është e përfshirë. Madje ajo ka rrëfyer edhe për zënkat që ajo ka ndonjëherë me vajzën e saj Rozën.

Rita shprehet: “Gjatë verës dua plazhin, të kem edhe Rozën që të zihemi sa më shumë që ta marrin vesh lagjia. Të kem njerëz që të falin dashuri.”

“Kam filluar një serial me Gent Hazizin. Jam shumë e lumtur. Ka filluar puna vetëm në tavolinë. Jam shumë e lumtur që pas kaq shumë vitesh e pranova dicka sepse jam bërë shumë e keqe. Jo se nuk dua, por një gjë që të më përshtatet. Pra, të jetë Rita tek ajo gjëja. Nuk dua të jap shumë detaje por do të jetë një gjë shumë e bukur. Xhirimet nisin pas pushimeve. Pastaj koncerte e gjera i kam lënë, jo se nuk i duan lekët… por skam asnjë peng në karrierë. Dua që ato që kam bërë të mbahen mend.”

Rispondi

Inserisci i tuoi dati qui sotto o clicca su un'icona per effettuare l'accesso:

Logo di WordPress.com

Stai commentando usando il tuo account WordPress.com. Chiudi sessione /  Modifica )

Google photo

Stai commentando usando il tuo account Google. Chiudi sessione /  Modifica )

Foto Twitter

Stai commentando usando il tuo account Twitter. Chiudi sessione /  Modifica )

Foto di Facebook

Stai commentando usando il tuo account Facebook. Chiudi sessione /  Modifica )

Connessione a %s...

%d blogger hanno fatto clic su Mi Piace per questo: