Aristela dhe Mevlani bashkë?! Ja cfarë ka thënë ajo për atë…

Aristela dhe Mevlani janë “çifti” më i përfolur i momentit. Kjo për shkak të një fotoje në shtrat të publikuar nga Mevlani. Në foton e publikuar shihet një afrimitet midis tyre nga ku shihet qartë që Mevlani ka vendosur kokën mbi prehrin e Aristelës, të dy të ulur në shtrat.

Nuk kanë qënë të paktë ata që kanë menduar që janë në një lidhje. Por kjo të lë të dyshosh për shkak se pak javë më parë Aristela e ftuar në një emision ka thënë që Mevlani e ka zhgënjyer shumë dhe është shprehur se ai është shumë ndryshe nga cfarë hiqet.

Aristela është shprehur: “Mevlani më ka zhgënjyer. Kur erdha në fillim mendoja se është uauu, kisha atë pëlqimin nga televizori, pastaj duke e njohur nga afër mendoj se kishte disa ndryshime të vogla.”

Rispondi

Inserisci i tuoi dati qui sotto o clicca su un'icona per effettuare l'accesso:

Logo di WordPress.com

Stai commentando usando il tuo account WordPress.com. Chiudi sessione /  Modifica )

Google photo

Stai commentando usando il tuo account Google. Chiudi sessione /  Modifica )

Foto Twitter

Stai commentando usando il tuo account Twitter. Chiudi sessione /  Modifica )

Foto di Facebook

Stai commentando usando il tuo account Facebook. Chiudi sessione /  Modifica )

Connessione a %s...

%d blogger hanno fatto clic su Mi Piace per questo: