Elvana Gjata rikthen trendet e viteve ‘90

Këngëtarja e mirënjohur Elvana Gjata ka qënë shpesh në qëndër të vëmendjes. Këtë vit ajo erdhi më fuqishëm në muzikë duke sjellë një album të titulluar “Celu” nga ku është pëlqyer dhe ka marrë shumë klikime.

Por jo vetëm kaq, Elvana përvec muzikës ka sjellë edhe disa trende të viteve ’90 duke i bërë njerëzit nostalgjik dhe frymëzues për ti përdorur.

Shembuj të tillë janë karficat në flokë, flokët topuzë, thonjtë me zinxhirë, syzet me gurë e deri tek rrobabanjot e bardha me shirit të lartë.

Rispondi

Inserisci i tuoi dati qui sotto o clicca su un'icona per effettuare l'accesso:

Logo di WordPress.com

Stai commentando usando il tuo account WordPress.com. Chiudi sessione /  Modifica )

Google photo

Stai commentando usando il tuo account Google. Chiudi sessione /  Modifica )

Foto Twitter

Stai commentando usando il tuo account Twitter. Chiudi sessione /  Modifica )

Foto di Facebook

Stai commentando usando il tuo account Facebook. Chiudi sessione /  Modifica )

Connessione a %s...

%d blogger hanno fatto clic su Mi Piace per questo: