Ana rrëfen punën e saj të parë dhe punën që sdo bënte asnjëherë

Ana Kauri një nga konkurentet që u bë e njohur nga “përputhen” ka qënë e ftuar për një intervistë në “Prive”. Ajo është pyetur për jetën e saj private por edhe për punën e saj të parë.

Ana e cila aktualisht ka një linjë rrobash që i menaxhon vetë, ka bërë me dije se puna e saj e parë ka qënë promocioni. Ajo ka punuar si e tillë disa vite më parë.

Gjithashtu Ana u pyet se cila do të ishte puna që nuk do të bënte kurrë, Ana u shpreh hapur duke thënë “Këngëtare”. Kjo mbase nga “këngëtarët” e shumtë që “përputhen” nxori nga emisioni.

Rispondi

Inserisci i tuoi dati qui sotto o clicca su un'icona per effettuare l'accesso:

Logo di WordPress.com

Stai commentando usando il tuo account WordPress.com. Chiudi sessione /  Modifica )

Google photo

Stai commentando usando il tuo account Google. Chiudi sessione /  Modifica )

Foto Twitter

Stai commentando usando il tuo account Twitter. Chiudi sessione /  Modifica )

Foto di Facebook

Stai commentando usando il tuo account Facebook. Chiudi sessione /  Modifica )

Connessione a %s...

%d blogger hanno fatto clic su Mi Piace per questo: