Sot është i shumëpaguar, por ja sa ka qënë pagesa e parë e Ledri Vulës

Ledri Vula këngëtari i mirënjohur në Shqiperi i cili ditën e djeshme festoi ditëlindjen, ka qënë prezent në një emision nga ku është pytur për fillimet e karrierës së tij. Ai është shprehur që ka qënë e vështirë jo vetëm se ka qënë fillesa por edhe pagesa e ulët që ka marrë për koncertin e tij të parë.

Reperi tha se fillimet e tij e ka nisur me 50 Euro që ai mori pasi mbaroi koncertin e parë.

Ledri shprehet: “Kemi qënë unë e Skivi, sa ishim bërë grup. Donim të fillonim të këndonim një këngë bashkë. Na pyenin a doni të dilni të këndoni? Unë doja të dilja të këndoja gjithsesi, edhe nëse ata këndojnë, edhe nëse ata skëndojnë, e nëse ka para e nëse ska para. Në fund kur erdhi Skivi na dha 50 Euro dhe sigurisht që paratë e para ia ka dhënë nënës së tij Xheraldinës në shenjë mirënjohjeje që e ka ndihmuar për realizimin e klipit të parë.”

Rispondi

Inserisci i tuoi dati qui sotto o clicca su un'icona per effettuare l'accesso:

Logo di WordPress.com

Stai commentando usando il tuo account WordPress.com. Chiudi sessione /  Modifica )

Google photo

Stai commentando usando il tuo account Google. Chiudi sessione /  Modifica )

Foto Twitter

Stai commentando usando il tuo account Twitter. Chiudi sessione /  Modifica )

Foto di Facebook

Stai commentando usando il tuo account Facebook. Chiudi sessione /  Modifica )

Connessione a %s...

%d blogger hanno fatto clic su Mi Piace per questo: