Habit këngëtarja: Jam gati të rris 10 fëmijë

Olta Boka këngëtarja e cila u bë nënë e një vajze disa muaj më parë, ka folur për jetën e saj private dhe ndryshimin që vajza i ka bërë jetës së saj. Olta i është rikthyer muzikës pas disa vitesh që nuk ishte prezente.

Olta është shprehur: “Të sjellësh në jetë fëmijë është superfuqi. Superheronjtë nuk kanë pamje ideale, por janë idealet për ata që i kanë në jetë.”

Olta gjithashtu shtoi se Gaia, vajza e saj është një fëmijë i mbarë saqë do të rriste edhe 10 fëmijë me kusht që të gjithë të ishin si ajo.

“Gaia, falë Zoti është e mbarë. Mund të rrisja edhe 10 fëmijë nëse do të ishin si ajo. Nga opinionet edhe të të tjerëve, themi se Gaia është një miks të dyve ne. Gjatë shtatzanisë doja shumë ti ngjante vetē Ivit, por prej tij ka marrë shumë tipare dominante si në pamje ashtu edhe në karakter dhe kjo më pëlqen shumë.”

Rispondi

Inserisci i tuoi dati qui sotto o clicca su un'icona per effettuare l'accesso:

Logo di WordPress.com

Stai commentando usando il tuo account WordPress.com. Chiudi sessione /  Modifica )

Google photo

Stai commentando usando il tuo account Google. Chiudi sessione /  Modifica )

Foto Twitter

Stai commentando usando il tuo account Twitter. Chiudi sessione /  Modifica )

Foto di Facebook

Stai commentando usando il tuo account Facebook. Chiudi sessione /  Modifica )

Connessione a %s...

%d blogger hanno fatto clic su Mi Piace per questo: