Sindi në një lidhje?! Kush është djali që i rrëmbeu zemrën?

Sindi një ndër emrat më të përfolur në emisionin “përputhen” ka qënë dje e ftuar në “Trotuar”. E ngacmuar nga protagonistët e emisionit për të folur për jetën e saj private, Sindi është shprehur se është në një lidhje të re.

Mesa duket ajo e ka lënë pas Muratin dhe ndjenjat që kishte për të. Ervin Kurti e pyeti më tej se cfarë kishte ndryshe ku cun në krahasim me personazhet e “përputhen”, Sindi u shpreh “Sinçeritetin”.

Për më tej ajo u pyet nëse kjo lidhje do të jetë e gjatë, Sindi u shpreh se të ardhmes nuk i dihet. Gjithashtu për sa i përket nëse ajo është puthur me të dashurin e ri, përgjigjia ishte thjesht “Jo”.

Rispondi

Inserisci i tuoi dati qui sotto o clicca su un'icona per effettuare l'accesso:

Logo di WordPress.com

Stai commentando usando il tuo account WordPress.com. Chiudi sessione /  Modifica )

Google photo

Stai commentando usando il tuo account Google. Chiudi sessione /  Modifica )

Foto Twitter

Stai commentando usando il tuo account Twitter. Chiudi sessione /  Modifica )

Foto di Facebook

Stai commentando usando il tuo account Facebook. Chiudi sessione /  Modifica )

Connessione a %s...

%d blogger hanno fatto clic su Mi Piace per questo: