Sindi debaton. “Do të kisha kapur..”

Sindi një ndër emrat më të përfolur në emisionin “përputhen” ka qënë dje e ftuar në “Trotuar”. Ajo ka pasur një debat të ashpër me modelen Erjola Doci. Gjithcka nisi pas debatit që Sindi ka pasur në emision me Melisën dhe fjalëve që Sindi i është drejtuar kësaj të fundit “T’i je për një kafe”.

Sindi u shpreh se ka qënë në sallon Erjola i ka thënë asaj që “Unë po të kisha qënë në vend të Melisës do të kisha kapur prej flokësh dhe do të kisha dhunuar në mes të skenës”.

Erjola nuk e pranoi një gjë të tillë por iu drejtua Sindit që “Ti je viktimizuar, viktimizohesh dhe kështu do ngelësh”.

Rispondi

Inserisci i tuoi dati qui sotto o clicca su un'icona per effettuare l'accesso:

Logo di WordPress.com

Stai commentando usando il tuo account WordPress.com. Chiudi sessione /  Modifica )

Google photo

Stai commentando usando il tuo account Google. Chiudi sessione /  Modifica )

Foto Twitter

Stai commentando usando il tuo account Twitter. Chiudi sessione /  Modifica )

Foto di Facebook

Stai commentando usando il tuo account Facebook. Chiudi sessione /  Modifica )

Connessione a %s...

%d blogger hanno fatto clic su Mi Piace per questo: