Tea: “Isha e shëndoshë prandaj më larguan..”

Tea Trifoni e cila u bë e njohur nga programi “përputhen” ka qënë pjesë edhe e programit “E diela shqiptare”. Tea ka qënë postiere e rubrikës “Ka një mesazh për ty”. Ditën e sotme Tea me anë të një ask-u në Instagram ka treguar për largimin nga ky program.

Tea nëpërmjet këtij ask-u ka treguar se i kanë kërkuar që të humbasë peshë por ama ajo nuk ia ka arritur në kohë që të dobësohet. Dhe kështu e kanë hequr nga puna pa u lajmëruar që duhet të largohej.

Tea shprehet: “Më kanë kërkuar që të humbja peshë dhe unë nuk ia arrita dot në kohë. Pasi mësova që më kishin larguar ditën që më kërkuan që të ktheja uniformën që tia ktheja punonjëses së re, pa lajmëruar aspak. Prandaj: isha shumë e shëndoshë për ta. Kohë të mira.”

Rispondi

Inserisci i tuoi dati qui sotto o clicca su un'icona per effettuare l'accesso:

Logo di WordPress.com

Stai commentando usando il tuo account WordPress.com. Chiudi sessione /  Modifica )

Google photo

Stai commentando usando il tuo account Google. Chiudi sessione /  Modifica )

Foto Twitter

Stai commentando usando il tuo account Twitter. Chiudi sessione /  Modifica )

Foto di Facebook

Stai commentando usando il tuo account Facebook. Chiudi sessione /  Modifica )

Connessione a %s...

%d blogger hanno fatto clic su Mi Piace per questo: