Ja kush do ta prezantojë “Big Brother Vip”

“Big brother Vip” është një ndër spektaklet që pritet të startojë këtë tetor. Të shumta ka qënë komentet dhe haludimet se cilët do të jenë protagonistët por jo vetëm kaq. Është përfolur shumë edhe për prezantueset e mundshme.

Një ndër emrat më të spikatur ka qënë Luana Vjollca, Arbana Osmani dhe Bora Zemani. Por mesa duket nuk ka më dyshime për këtë pjesë. “Prive” ka hequr dyshimet dhe ka treguar se prezantuesja e “Big brother Vip” do të jetë Arbana Osmani.

Është treguar se personazhet e “Big Brother Vip” do të jetojnë në kushte të pazakonta, larg lluksit dhe komoditetit të jetës së përditshme. Këtu njerëzit e famshëm do të rikthehen në njerëz të zakonshëm.

Rispondi

Inserisci i tuoi dati qui sotto o clicca su un'icona per effettuare l'accesso:

Logo di WordPress.com

Stai commentando usando il tuo account WordPress.com. Chiudi sessione /  Modifica )

Google photo

Stai commentando usando il tuo account Google. Chiudi sessione /  Modifica )

Foto Twitter

Stai commentando usando il tuo account Twitter. Chiudi sessione /  Modifica )

Foto di Facebook

Stai commentando usando il tuo account Facebook. Chiudi sessione /  Modifica )

Connessione a %s...

%d blogger hanno fatto clic su Mi Piace per questo: