Përlotet Xhensila, Besi është arsyeja

Këngëtarja e njohur Xhensila Myrtezaj ishte e ftuar në emisionin “E ardhmja është vajzë” nga ku ka marrë një surprizë nga bashkëshorti i saj, Bes Kallaku. Pas fjalëve të tij, Xhensila u përlot dhe shpjegoi që pas lindjes së vajzës ajo është bërë më e ndjeshme.

Besi shprehet në videon dedikuar saj: “Unë jam i fiksuar pas luleve dhe gjithë vazove në shtëpi, Xhensila e di shumë mirë që i kam bërë vetë dhe i bëj me shumë dashuri, por lulja që më dha frytin më të bukur edhe celi më bukur se cdo lule tjetër në tokë është lule Xhensila, e cila ka çelur një Ajkë. Nuk dua të zgjatem më por e rëndësishme është çte mbjellësh do korrësh edhe mbillni të mirën.”

Rispondi

Inserisci i tuoi dati qui sotto o clicca su un'icona per effettuare l'accesso:

Logo di WordPress.com

Stai commentando usando il tuo account WordPress.com. Chiudi sessione /  Modifica )

Google photo

Stai commentando usando il tuo account Google. Chiudi sessione /  Modifica )

Foto Twitter

Stai commentando usando il tuo account Twitter. Chiudi sessione /  Modifica )

Foto di Facebook

Stai commentando usando il tuo account Facebook. Chiudi sessione /  Modifica )

Connessione a %s...

%d blogger hanno fatto clic su Mi Piace per questo: