Flet Andi: E kam mashtruar Melisën

Andi ishte i ftuar dje në “Top Arena” dhe i pyetur për lidhjen me Melisën, ai është shprehur se e ka mashtruar atë në fillimet e lidhjes për ta bërë për vete.

Andi u shpreh: “Unë ca skam mashtruar. Një ndër mashtrimet e para që i kam thënë Melisës është që unë jam cun i mirë dhe nuk kam difekte. Sjam dhe aq, edhe unë kam defekte. Mashtrime të tjera i kam thënë që .. nuk më vjen asgjë ndërmend tani me thënë të drejtën, sic duket e kemi kaluar atë fazën e mashtrimeve. Jemi në fazën ku themi vetëm të vërtetën.”

Rispondi

Inserisci i tuoi dati qui sotto o clicca su un'icona per effettuare l'accesso:

Logo di WordPress.com

Stai commentando usando il tuo account WordPress.com. Chiudi sessione /  Modifica )

Google photo

Stai commentando usando il tuo account Google. Chiudi sessione /  Modifica )

Foto Twitter

Stai commentando usando il tuo account Twitter. Chiudi sessione /  Modifica )

Foto di Facebook

Stai commentando usando il tuo account Facebook. Chiudi sessione /  Modifica )

Connessione a %s...

%d blogger hanno fatto clic su Mi Piace per questo: