Capital T jep ndihmën e tij për familjen e Musaenit

Një 20 vjecar që ditën e parë të punës së tij si kamarier ka gjetur vdekjen nga disa biznesmenë. Ngjarja ka ndodhur në Velipojë. Mamaja e 20 vjecarit është shprehur se nuk ka të ardhura të mjaftueshme për të mbuluar shpenzimet e funeralit të djalit të saj.

Këngëtari i njohur Capital T nuk ka ngurruar për ta ndihmuar këtë familje. Ai është ofruar për të mbuluar të gjitha shpenzimet e funeralit të Musaenit.

Capital T i është gjendur pranë kësaj familjeje me gjestin e tij human por të paktën ky gjest të bëhet shembull për të gjithë ata që kanë mundësi të ndihmojnë sadopak nënë dhe vëllain e të ndierit.

Rispondi

Inserisci i tuoi dati qui sotto o clicca su un'icona per effettuare l'accesso:

Logo di WordPress.com

Stai commentando usando il tuo account WordPress.com. Chiudi sessione /  Modifica )

Google photo

Stai commentando usando il tuo account Google. Chiudi sessione /  Modifica )

Foto Twitter

Stai commentando usando il tuo account Twitter. Chiudi sessione /  Modifica )

Foto di Facebook

Stai commentando usando il tuo account Facebook. Chiudi sessione /  Modifica )

Connessione a %s...

%d blogger hanno fatto clic su Mi Piace per questo: