Turi nxjerr bllof Orindën, ja cfarë i bën asaj

Orinda Huta dhe Turjan Hysko disa javë më parë pranuan që janë duke pritur fëmijën e tyre të parë. Ata bënë me dije se fëmija është një vajzë që shumë shpejt do të vijë në jetë.

Por mesa duket të dy mezi po e prisin dhe nuk ngurrojë për të bërë publike video të Orindës me barkun e rrumbullakosur. Në sajë të një instastory Turi ka publikuar një video të Orindës ku shfaqet me rrobabanjo por ama të gjithë vëmendjen e ka marrë barku i saj.

Turi krahas video shkruan: “Goca do bëhet roje plazhi”. Kjo video ku i ka pëlqyer Orindës pasi pas rishpërndarjes ajo i ka ndryshuar ngjyrat duke e bërë tërësisht të zezë dhe shkruan: “Po se mban hiq dorën, ashtu bruto.. të lumtë”.

Turi ia kthen: “Jemi familje pa filtra ne”.

Rispondi

Inserisci i tuoi dati qui sotto o clicca su un'icona per effettuare l'accesso:

Logo di WordPress.com

Stai commentando usando il tuo account WordPress.com. Chiudi sessione /  Modifica )

Google photo

Stai commentando usando il tuo account Google. Chiudi sessione /  Modifica )

Foto Twitter

Stai commentando usando il tuo account Twitter. Chiudi sessione /  Modifica )

Foto di Facebook

Stai commentando usando il tuo account Facebook. Chiudi sessione /  Modifica )

Connessione a %s...

%d blogger hanno fatto clic su Mi Piace per questo: