Flet Aristela për lidhjen me Mevlanin

Aristela dhe Mevlani, të dy ish-konkurentë të përputhen, janë përfolur kohët e fundit se janë në një lidhje. Aristela ishte e ftuar në “Abc e mbasdites” nga ku mohoi cdo thashethem por shtoi se lidhja e saj me Mevlanin është thjesht një marrëdhënie shoqërore dhe asgjë më shumë.

Aristela shprehet: “Unë në fillim e pëlqeja Mevlanin por jo nuk ka. Dhe ata që na njohin nga afër të gjithë e dinë dhe e stërdinë, nuk e di kush i nxjerr këto llafe. Realisht përvec një marrëdhënie shumë të mirë shoqërore skemi asgjë. Ne jemi takuar disa herë, por jo se ka pasur dicka. Ne jemi takuar kur ka kënduar ai nëpër koncerte.”

Rispondi

Inserisci i tuoi dati qui sotto o clicca su un'icona per effettuare l'accesso:

Logo di WordPress.com

Stai commentando usando il tuo account WordPress.com. Chiudi sessione /  Modifica )

Google photo

Stai commentando usando il tuo account Google. Chiudi sessione /  Modifica )

Foto Twitter

Stai commentando usando il tuo account Twitter. Chiudi sessione /  Modifica )

Foto di Facebook

Stai commentando usando il tuo account Facebook. Chiudi sessione /  Modifica )

Connessione a %s...

%d blogger hanno fatto clic su Mi Piace per questo: