Arsimi në një lidhje?! Shfaq foton me të dashurën e re

Arsim Abdyli ish konkurent i përputhen është shprehur se është në një lidhje të re dashurie me një vajzë e cila nuk ka qënë pjesë e përputhen.

Por ditën e djeshme me anë të një ask-u në Instastory Arsimi ka zbuluar pamjen dhe indentitetin e saj. Kjo është fotoja e parë publike e tij me të dashurën e cila quhen Pranvera. Pranvera është 21 vjece me origjinë nga Kosova dhe Maqedonia dhe jeton në Gjenevë. Arsimi është shprehur se ai e ka njohur të dashurën pas famës së përputhen por ama Pranvera nuk e ka njohur si konkurent i përputhen.

Rispondi

Inserisci i tuoi dati qui sotto o clicca su un'icona per effettuare l'accesso:

Logo di WordPress.com

Stai commentando usando il tuo account WordPress.com. Chiudi sessione /  Modifica )

Google photo

Stai commentando usando il tuo account Google. Chiudi sessione /  Modifica )

Foto Twitter

Stai commentando usando il tuo account Twitter. Chiudi sessione /  Modifica )

Foto di Facebook

Stai commentando usando il tuo account Facebook. Chiudi sessione /  Modifica )

Connessione a %s...

%d blogger hanno fatto clic su Mi Piace per questo: