Arbana rikthehet në shtëpinë e saj të parë por nuk i mban dot lotët

Arbana Osmani, një nga moderatoret më në zë të momentit, është rikthyer sot në shtëpinë e saj të parë. Bëhet fjalë për ambientet e radios Top Albania Radio.

Ky rikthim në radion ku nisi rrugën drejt suksesit është pritur me emocione teksa duket e përlotur në videon e postuar në rrjetet sociale.

Arbana Osmani ka treguar se rrugëtimi në Top Albania Radio ka nisur 22 vite më parë, në 3 korrik të vitit 1999 në një audicion të mbajtur ku ajo e fitoi. Për më tepër ajo sugjeroi duke thënë se radioja të jetë në guidat e qytetit për cdo turist apo një të riu që vjen në kreyeqytet, për ta vizituar dhe parë nga afër historinë shumë vjecare të saj.

Rispondi

Inserisci i tuoi dati qui sotto o clicca su un'icona per effettuare l'accesso:

Logo di WordPress.com

Stai commentando usando il tuo account WordPress.com. Chiudi sessione /  Modifica )

Google photo

Stai commentando usando il tuo account Google. Chiudi sessione /  Modifica )

Foto Twitter

Stai commentando usando il tuo account Twitter. Chiudi sessione /  Modifica )

Foto di Facebook

Stai commentando usando il tuo account Facebook. Chiudi sessione /  Modifica )

Connessione a %s...

%d blogger hanno fatto clic su Mi Piace per questo: