Linda habit me deklaratën: Disa njerëz s’duhet të bëhen prindër, përfshirë dhe nënën time

Në emisionin “përputhen 40” ditën e djeshme Linda konkurentja nga Lushnja kishte takim me Samiun. Në këtë takim u vu re një afrimitet midis tyre dhe jo vetëm kaq. Ata prekën edhe bisedat për familjet e tyre.

Gjatë kësaj bisede Linda u shpreh qartë për marrëdhënien aktuale të saj me mamanë. Ajo shtoi duke thënë se disa njerëz është më mirë të mos bëhen prindër, duke iu referuar mamasë së saj.

Linda u shpreh: “Unë jetoj me mamin, qëkur jam martuar dhe i propozova të jetonte me mua pasi ajo ishte vetëm. Ajo është shumë e qetë si person, nuk kam pasur asnjë problem. Por kur vajza mbushi 7 vjece më tha që nëna ty nuk të do, e kam vënë re që sa herë flet me dajën i thotë shpirt kurse ty nuk të thotë asgjë. Ajo do të vijë të jetojë me mua, ajo është një engjëll por vërtet që ka disa persona që nuk duhet të behen prindër. Këtë ndjenjën e mëmësisë e ka vetëm me vëllanë. Nuk kam dëgjuar të më vijë të puthë ose të më thotë të dua. Kur kam qënë jashtë Shqipërisë ajo nuk i bie kurrë telefonit. Mendoj se është mekanike. Por unë do të jem me të gjithmonë.”

Rispondi

Inserisci i tuoi dati qui sotto o clicca su un'icona per effettuare l'accesso:

Logo di WordPress.com

Stai commentando usando il tuo account WordPress.com. Chiudi sessione /  Modifica )

Google photo

Stai commentando usando il tuo account Google. Chiudi sessione /  Modifica )

Foto Twitter

Stai commentando usando il tuo account Twitter. Chiudi sessione /  Modifica )

Foto di Facebook

Stai commentando usando il tuo account Facebook. Chiudi sessione /  Modifica )

Connessione a %s...

%d blogger hanno fatto clic su Mi Piace per questo: