Ledjanën apo Antonelën? Ja kë do zgjidhte Mevlani po të kthehej pas

Mevlani ishte i ftuar ne ”Top Arena” se fundmi, ku u vendos perballe Antoneles, e cila i lexoi pyetjet e publikut dhe i tha se nuk i iken mendja e zemra nga ai.

”Nese do te ktheheshe pas ne kohe, do te zgjidhje Ledianen apo Antonelen?”, ishte nje nga pyetjet e publikut.

Mevlani: Ledianen.

Antonela: Sepse do te qendrosh me te njejtat fjale

Mevlani: Nuk e nderroj

Antonela: Mos bej sikur je duke vuajtur per te, se nuk te beson me askush

Mevlani: S’ka lidhje!

Antonela: Ku e mendon jeten tende tani? Ne Milano apo ne Milano?

Mevlani: Ne kavaje besoj. ose ne Rreshen..

Por, edhe pse ne karrigen e te intervistuarit, edhe Mevlani kishte nje pyetje per moderatoren.

Te merr malli ndonjehere per mua, meqe ra fjala?

Antonela: Me merr!

Mevlani: Mos qesh, se nuk e marr seriozisht

Antonela: Me merr shume..

Rispondi

Inserisci i tuoi dati qui sotto o clicca su un'icona per effettuare l'accesso:

Logo di WordPress.com

Stai commentando usando il tuo account WordPress.com. Chiudi sessione /  Modifica )

Google photo

Stai commentando usando il tuo account Google. Chiudi sessione /  Modifica )

Foto Twitter

Stai commentando usando il tuo account Twitter. Chiudi sessione /  Modifica )

Foto di Facebook

Stai commentando usando il tuo account Facebook. Chiudi sessione /  Modifica )

Connessione a %s...

%d blogger hanno fatto clic su Mi Piace per questo: