Ledion Liço feston ditëlindjen, pamje nga festa e çmendur e mbushur me VIP

Ka kohë që nuk kemi dëgjuar për Ledion Liçon por kësaj radhe ai është qendra e vëmendjes.

Kjo pasi prezantuesi feston ditëlindjen e tij të 35-të.

Me rastin e kësaj dite të veçantë për të është organizuar një festë e madhe ku të pranishëm ishin disa fytyra të njohura publike.

Kanë qenë Ledri Vula dhe Sara Hoxha ata që na kanë zbuluar më së shumti nga kjo festë që duket të ketë qenë e çmendur.
Ledionin prej kohësh nuk e kemi parë në ekran. Ai dhe Sara Hoxha janë prindër të dy djemve, London dhe Roman dhe duket se momentalisht e tërë vëmendja e tij është tek rritja e tyre.

Rispondi

Inserisci i tuoi dati qui sotto o clicca su un'icona per effettuare l'accesso:

Logo di WordPress.com

Stai commentando usando il tuo account WordPress.com. Chiudi sessione /  Modifica )

Google photo

Stai commentando usando il tuo account Google. Chiudi sessione /  Modifica )

Foto Twitter

Stai commentando usando il tuo account Twitter. Chiudi sessione /  Modifica )

Foto di Facebook

Stai commentando usando il tuo account Facebook. Chiudi sessione /  Modifica )

Connessione a %s...

%d blogger hanno fatto clic su Mi Piace per questo: