Seriali që theu rekorde shikueshmërie përfundon, ja se si

Seriali Turk që theu shikueshmërinë me 64 episode i quajtur “Doktori i mrekullive” ka transmetuar serinë e fundit. Aktori kryesor Taner Olmez u dorëhoq pasi ndihej i lodhur. Ai ka luajtur rolin e doktor Aliut.

Seriali përfundoi me dasmën e Aliut dhe Nazllës, ku morën pjesë të gjithë personazhet që kishte seriali.

Seriali bëhet me dije që do të transmetohet edhe në televizionin Klan së shpejti.

Rispondi

Inserisci i tuoi dati qui sotto o clicca su un'icona per effettuare l'accesso:

Logo di WordPress.com

Stai commentando usando il tuo account WordPress.com. Chiudi sessione /  Modifica )

Google photo

Stai commentando usando il tuo account Google. Chiudi sessione /  Modifica )

Foto Twitter

Stai commentando usando il tuo account Twitter. Chiudi sessione /  Modifica )

Foto di Facebook

Stai commentando usando il tuo account Facebook. Chiudi sessione /  Modifica )

Connessione a %s...

%d blogger hanno fatto clic su Mi Piace per questo: