Babai hero humb jetën duke shpëtuar dy vajzat e tij

Një baba tashmë i quajtur hero, ka humbur jetën sot për shkak se po përpiqej të nxirrte dy vajzat e tij nga mbytja. Ai është 45 vjec dhe quhet Trevor Pelling. Ai është futur me shpejtësi në ujë pasi dy vajzat e tij ishin në vështirësi të dallgëve të detit.

Ngjarja ka ndodhur në plazhin Calada. Trevor pësoi një atak kardiak dhe si e tillë humbi jetën pavarsisht ndihmës së shpejtë që i është dhënë.

Gjendja e dy vajzave të tij është tashmë e stabilizuar. Trevor dhe fëmijët e tij jetonin në Abu dhabi, por ata kishin shkuar në Portugali për pushime.

Rispondi

Inserisci i tuoi dati qui sotto o clicca su un'icona per effettuare l'accesso:

Logo di WordPress.com

Stai commentando usando il tuo account WordPress.com. Chiudi sessione /  Modifica )

Google photo

Stai commentando usando il tuo account Google. Chiudi sessione /  Modifica )

Foto Twitter

Stai commentando usando il tuo account Twitter. Chiudi sessione /  Modifica )

Foto di Facebook

Stai commentando usando il tuo account Facebook. Chiudi sessione /  Modifica )

Connessione a %s...

%d blogger hanno fatto clic su Mi Piace per questo: