Një tjetër këngëtare, ja cila do ti futet muzikës

Emisionit “përputhen” po i vjen fundi. Ditën e djeshme ajo ka mbledhur disa nga konkurentët pjesmarrës të tij. Dihet që kanë që të shumta ata që i kanë hyrë muzikës. Përmendim këtu: Melisën, Julin, Princin, Anën por me sa duket nuk janë vetëm këta.

Së shpejti Jasmina do të publikojë këngën e saj të parë, Antonela gjithashtu është shprehur se ka përfunduar xhirimet e klipit, dhe ska si të mungojë Sindi e cila ka studiuar për violinë dhe muzikë.

Por Tea u rikthye dje në studio dhe është shprehur se po merret me disa projekte, ku një prej të cilave është muzika.

Ajo është shprehur: “Do bëhem edhe unë muzikante si gjithë kolegët e mi në “përputhen”. Do e bëj edhe unë një këngë, pse mos ta bëj.”

Rispondi

Inserisci i tuoi dati qui sotto o clicca su un'icona per effettuare l'accesso:

Logo di WordPress.com

Stai commentando usando il tuo account WordPress.com. Chiudi sessione /  Modifica )

Google photo

Stai commentando usando il tuo account Google. Chiudi sessione /  Modifica )

Foto Twitter

Stai commentando usando il tuo account Twitter. Chiudi sessione /  Modifica )

Foto di Facebook

Stai commentando usando il tuo account Facebook. Chiudi sessione /  Modifica )

Connessione a %s...

%d blogger hanno fatto clic su Mi Piace per questo: