Flet Miss-i: Më dridheshin këmbët

Bukuroshja 23 vjecare Paula Mehmetukaj përfaqësoi Shqipërinë në eventin e bukurisë “Miss Universe 2021”. Ajo ishte në një lidhje skype me Bieta Sulon në “Ftesë në 5” ku ka treguar për këtë event dhe se si ndihej që përfaqësonte vendin.

Paula shprehet: “Ka qënë një emocion shumë i madh. Do e mbaj mend gjatë atë sfilatë. Aty vërtet e ndieja në cdo qelizë që duhet ta prezantoja sa më mirë vendin tim. Po, m’u drodhën këmbët se ishte sfilata e parë hapëse dhe ne ishim të parët që e hapim”.

Paula tha se planet e saj për të ardhmen janë angazhimi me ekranin dhe sigurisht modelingu.

Rispondi

Inserisci i tuoi dati qui sotto o clicca su un'icona per effettuare l'accesso:

Logo di WordPress.com

Stai commentando usando il tuo account WordPress.com. Chiudi sessione /  Modifica )

Google photo

Stai commentando usando il tuo account Google. Chiudi sessione /  Modifica )

Foto Twitter

Stai commentando usando il tuo account Twitter. Chiudi sessione /  Modifica )

Foto di Facebook

Stai commentando usando il tuo account Facebook. Chiudi sessione /  Modifica )

Connessione a %s...

%d blogger hanno fatto clic su Mi Piace per questo: