Jasmina rrëfehet: Nuk flas me..

Jasmin Kadriu ka qënë e ftuar së fundmi në emisionin “Glamour Zone” nga ku ka rrëfyer për herë të parë disa pjesë të rëndësishme të jetës private. Ajo tregoi se është rritur pa babain, kjo pasi nëna e saj dhe babai janë divorcuar vite më parë.

E pyetur për fëmijërinë dhe se si ajo e ka kaluar atë periudhë të jetës, Jasmina u shpreh: “Fëmijërinë e kam pasur të lumtur por që sakrificat i ka bërë gjithmonë ime më dhe familja e mamit tim. Nuk është se më ka munguar ndonjëherë asgjë dhe më vjen të them se jam rritur më mirë seç duhet gjatë fëmijërisë, kam pasur dhe gjëra që nuk më duheshin. Por që sakrificat nuk kanë munguar si në çdo familje.”

Gjithashtu Jasmina u pyet për të atin dhe mënyra se si ka ndikuar ai në jetën e saj. Jasmina shtoi: “I kam të divorcuar që 3 vjeç dhe që nga ai moment që ata janë divorcuar vetëm familja e mamit është përgjigjur, dajat dhe gjyshi. Aktualisht me ata kam marrëdhënie dhe me askënd tjetër.”

Ajo u shpreh se me babain e saj nuk mban kontakte. ” Jo fare, nuk kam pasur ndonjëherë dhe nuk është se kam dëshirë të kem ndonjëherë. Në momentin që unë jam rritur me atë lloj mungese mund ta kaloj të gjithë jetën dhe nuk e kam problem.”

Rispondi

Inserisci i tuoi dati qui sotto o clicca su un'icona per effettuare l'accesso:

Logo di WordPress.com

Stai commentando usando il tuo account WordPress.com. Chiudi sessione /  Modifica )

Google photo

Stai commentando usando il tuo account Google. Chiudi sessione /  Modifica )

Foto Twitter

Stai commentando usando il tuo account Twitter. Chiudi sessione /  Modifica )

Foto di Facebook

Stai commentando usando il tuo account Facebook. Chiudi sessione /  Modifica )

Connessione a %s...

%d blogger hanno fatto clic su Mi Piace per questo: