Sindi: Atdheu u rikthye në program për t’u hakmarrë

Atdheu dhe Sara tashmë të përputhur nga emisioni u larguan duke dalë si cift për ta vazhduar njohjen mes tyre edhe jashtë. Por Sindi ka një pamje tjetër të historisë.

Sindi i ka habitur të gjithë duke thënë se Atdheu me deklaratën e tij e ka bërë për tu hakmarrë. Sipas saj, Atdheu ishte rikthyer në program vetëm për hakmarrje dhe për të nxjerrë fytyrën e vërtetë të personazheve që ishin në studio dhe që të mbështeste Sindin.

Sindi tha se: “Ishte diçka komplet e stisur për hakmarrje dhe për t’u çjerrë maskën të gjithë personave që këtu mbase shfaqen ndryshe, mbulohen dhe viktimizohen pas situatave të ndryshme, gjë që është e vërtetë dhe dalin si viktima para publikut. Si rasti i Antonelës me Locon dhe Atdheun. Mendimi im është se ai u rikthye pikërisht për këtë gjë. Kthimi i tij ishte për t’i treguar publikut dhe të gjithë neve këtu se kush janë fytyrat e vërteta të disave. E tregoi duke bërë lojën e tij”.

Rispondi

Inserisci i tuoi dati qui sotto o clicca su un'icona per effettuare l'accesso:

Logo di WordPress.com

Stai commentando usando il tuo account WordPress.com. Chiudi sessione /  Modifica )

Google photo

Stai commentando usando il tuo account Google. Chiudi sessione /  Modifica )

Foto Twitter

Stai commentando usando il tuo account Twitter. Chiudi sessione /  Modifica )

Foto di Facebook

Stai commentando usando il tuo account Facebook. Chiudi sessione /  Modifica )

Connessione a %s...

%d blogger hanno fatto clic su Mi Piace per questo: