Jasmina rikthehet në emision dhe flet për Andin

Jasmina u rikthye përsëri në emisionin ku ajo mori famë. Shkak i ardhjes së saj ishte ditëlindja e Olës por mesa duket nuk ka dashur vetëm ta urojë atë. Ajo foli për Andin dhe arsyen e krisjes mes tyre dhe ndarjes së tyre që Jasmina e bëri publike para disa ditësh.

Ajo u shpreh se Andi nuk i kishte treguar që do ishte ndihmës i një shoqeje dhe kjo kishte shkaktuar përçarje mes tyre. Ajo shtoi se Andi kishte kohë që nuk ishte më i njëjti dhe sipas saj ishte ndikuar nga fama dhe vëmendja që kishte marrë.

Komenti i Jasminës: “Me kalimin e kohës ndryshoi shumë, duke pasuar edhe ngjarjet, fama, vëmendja nuk i bënë edhe aq mirë. Nuk kemi kontakt me njëri-tjetrin. Edhe pas daljes nga “Përputhen” nuk ishin gjërat njësoj. Ishte frekuentimi por fjalët mbeteshin të njëjta që jo nuk bën, jo bën. Ishte akoma në mëdyshje. Edhe pse në veprime ishte totalisht kundra fjalëve. Me veprime sillej si i dashuri im, ndërsa me fjalë ishte i ndryshëm. Ai nuk më kishte treguar që do ishte ndihmës i një shoqeje, që as nuk e ka shoqe”.

Rispondi

Inserisci i tuoi dati qui sotto o clicca su un'icona per effettuare l'accesso:

Logo di WordPress.com

Stai commentando usando il tuo account WordPress.com. Chiudi sessione /  Modifica )

Google photo

Stai commentando usando il tuo account Google. Chiudi sessione /  Modifica )

Foto Twitter

Stai commentando usando il tuo account Twitter. Chiudi sessione /  Modifica )

Foto di Facebook

Stai commentando usando il tuo account Facebook. Chiudi sessione /  Modifica )

Connessione a %s...

%d blogger hanno fatto clic su Mi Piace per questo: