Dalin në shesh kërcënimet e Sindit ndaj..

Në puntatën e sotme të “Përputhen”, Arjan Konomi është kritikuar nga Sindi që ai i del gjithmonë kundër dhe shpesh herë edhe pa të drejtë. Ditën e djeshme Sindi i rikujtoi Antonelës ofendimet që vetë Antonela i kishte bërë por ka qënë Arjani ai që ka nxjerr shumë nga prapaskenat që kanë ndodhur.

Sindi tha se Antonela e ka ofenduar Atdheun nga mbiemri dhe nuk e ka besuar në asnjë moment pajtimin e tyre. Arjan Konomi ia përmendi Sindit të gjitha akuzat dhe kërcënimet që nuk ishin transmetuar Sindi i ka bërë Julit gjë që kanë qenë akoma më të rënda se sa ato të Antonelës.

Arjani u shpreh: “Sindi foli për falje, për ofendimin e emrit të familjes e këto gjëra. Ishin të rënda, por mes dy personave janë ata që e zgjidhin. Pse duhet të mosbesojmë ne këtë falje, por duhet të besojmë ty? Pavarësisht se Juli të ofendoi dhe the që babai i kishte thënë dhe burgut hapu dhe do merrte hak ndaj Julit, nuk u transmetua, dhe kushëriri do vinte nga Franca dhe do merrej me Julin…ti e fale dhe e përqafove. Ne e vlerësuam këtë gjë. Pse te vetja jote i sheh këto gjëra dhe të tjerat jo?”.

Rispondi

Inserisci i tuoi dati qui sotto o clicca su un'icona per effettuare l'accesso:

Logo di WordPress.com

Stai commentando usando il tuo account WordPress.com. Chiudi sessione /  Modifica )

Google photo

Stai commentando usando il tuo account Google. Chiudi sessione /  Modifica )

Foto Twitter

Stai commentando usando il tuo account Twitter. Chiudi sessione /  Modifica )

Foto di Facebook

Stai commentando usando il tuo account Facebook. Chiudi sessione /  Modifica )

Connessione a %s...

%d blogger hanno fatto clic su Mi Piace per questo: