Bieta përlotet. Ja si e priti vajza e Albanit kur..

Moderatorja e “Ftesë në 5” Bieta Sulo ishte e ftuar në emisionin “Jashtë Loje”. Ajo është pyetur nga e emisionit moderatorja Sidorela Gjoni për momente të jetës së saj private.

Bieta është shprehur se ka një marrëdhënie shumë të mirë me vajzën e Albanit, Joellën, duke e thënë se ajo është si një shoqe me të. Ajo madje u përlot kur po shpjegonte momentin që i ka treguar se do të bëhej me vëlla nga Bieta.

Bieta u shpreh: “Albani kishte shumë merak si do ta priste Joelle ardhjen në jetë të Kroit, por ajo ishte “Sa e lumtur jam” dhe e ka mbajtur sekret deri kur kemi bërë vizitën pas tre muajsh dhe që aty ia thamë dhe familjes time dhe të Albanit. Joelle kur do ua komunikonte prindërve të Albanit, gjyshërëve të saj tha “Do iu jap një lajm, do bëhem motër” dhe filloj duke qarë sepse ishte gjithë ai emocioni që e kishte mbajtur. Edhe për ma ishte shumë emocionuese që Joelle ta priste ashtu sepse pavarësisht si vijnë gjërat në këtë jetë, ata janë motër e vëlla. Ne mund të mos jemi me njëri-tjetrin, siç ndodhi që Albani të mos jetë më me gruan e tij, por ata do jenë gjithmonë me njëri-tjetrin. Doja që ajo ta përjetonte si moment të bukur në jetën e saj. Unë dhe Joelle jemi si shoqe. Muhabetet që s’mund t’i bëj me Albanin i flas me të”.

Rispondi

Inserisci i tuoi dati qui sotto o clicca su un'icona per effettuare l'accesso:

Logo di WordPress.com

Stai commentando usando il tuo account WordPress.com. Chiudi sessione /  Modifica )

Google photo

Stai commentando usando il tuo account Google. Chiudi sessione /  Modifica )

Foto Twitter

Stai commentando usando il tuo account Twitter. Chiudi sessione /  Modifica )

Foto di Facebook

Stai commentando usando il tuo account Facebook. Chiudi sessione /  Modifica )

Connessione a %s...

%d blogger hanno fatto clic su Mi Piace per questo: