Tuna tregon pamjen e djalit të saj. Ja si duket

Tuna është një ndër këngëtaret që ka qënë pjesë e lajmeve në rrjetet sociale, kjo pasi tashmë është nënë e dy fëmijëve. Ajo solli në jetë një djalë dhe e pagëzoi me emrin Zen, ndërsa djali i saj i parë quhet Tian.

Ditën e sotme Tuna ka ndarë me fansat e saj një video ku uron Fiter Bajramin e ku shfaqet djali i saj i madh Tian duke i dhuruar një puthje vëllait të tij.

Tuna publikoi në rrjete sociale videon kur kanë zbuluar gjininë e fëmijës me një festë gjigante me njerëzit e saj të afërt. Gjininë e bebit e ka zbuluar me anë të një avioni, i cili ka lëshuar tym ngjyrë blu gjatë nisjes.

Rispondi

Inserisci i tuoi dati qui sotto o clicca su un'icona per effettuare l'accesso:

Logo di WordPress.com

Stai commentando usando il tuo account WordPress.com. Chiudi sessione /  Modifica )

Google photo

Stai commentando usando il tuo account Google. Chiudi sessione /  Modifica )

Foto Twitter

Stai commentando usando il tuo account Twitter. Chiudi sessione /  Modifica )

Foto di Facebook

Stai commentando usando il tuo account Facebook. Chiudi sessione /  Modifica )

Connessione a %s...

%d blogger hanno fatto clic su Mi Piace per questo: