Ledjana bëhet fiks si Antonela, ja si duket tani

Ledjana Prenga është tashmë ish konkurente e “përputhen”. Ajo e la emisioni pas shumë polemikave që ka pasur me Melisa Lleshin. Por mesa duket Ledjana është rikthyer fuqishëm në instagram, duke lënë pas një Ledjana që e kemi parë në emision.

Bëhet fjalë për një ndryshim në lukun e saj. Mesa duket ajo ka ndjekur hapat e “rivales” së saj më të madhe, Antonelës.

Me anë të një videoje në Instagramin e saj, Ledjana ka treguar se ka lënë pas flokët e saj të drejta, duke u shfaqur me kaçurela dhe bjonde, dhe duket një kopje e Antonelës.

Rispondi

Inserisci i tuoi dati qui sotto o clicca su un'icona per effettuare l'accesso:

Logo di WordPress.com

Stai commentando usando il tuo account WordPress.com. Chiudi sessione /  Modifica )

Google photo

Stai commentando usando il tuo account Google. Chiudi sessione /  Modifica )

Foto Twitter

Stai commentando usando il tuo account Twitter. Chiudi sessione /  Modifica )

Foto di Facebook

Stai commentando usando il tuo account Facebook. Chiudi sessione /  Modifica )

Connessione a %s...

%d blogger hanno fatto clic su Mi Piace per questo: