Ky është i dashuri i Kejvinës?! Ja arsyeja

Kejvina Kthella modelja e njohur që mori famë nga emisioni “Xing me Ermalin” është tanimë një ndër emrat më të njohura e më të përfolura të showbiz-it shqiptar. Ajo shpesh poston foto provokuese në rrjetet sociale duke tërhequr kështu vëmendjen e të gjithëve

Kohët e fundit shumë nga të famshmit shqiptar kanë preferuar ti kalojnë pushimet në Dubai dhe siç duket një gjë e tillë ka ndodhur edhe me Kejvinën. Bukuroshja ka udhëtuar drejt këtij vendi, ku nuk ka ngurruar të ndajë me ndjekësit disa foto mjaft provokative.

Me anë të një fotoje në instastory që ajo ka publikuar, tregohet qartë që është mjaft e afërt me një mashkull, të cilit Kejvina nuk e ka bërë publike fytyrën e tij por ia ka mbuluar atë me një emoji. Të gjithë fansat thonë njëzëri që ky mund të jetë i dashuri i modeles.

Rispondi

Inserisci i tuoi dati qui sotto o clicca su un'icona per effettuare l'accesso:

Logo di WordPress.com

Stai commentando usando il tuo account WordPress.com. Chiudi sessione /  Modifica )

Google photo

Stai commentando usando il tuo account Google. Chiudi sessione /  Modifica )

Foto Twitter

Stai commentando usando il tuo account Twitter. Chiudi sessione /  Modifica )

Foto di Facebook

Stai commentando usando il tuo account Facebook. Chiudi sessione /  Modifica )

Connessione a %s...

%d blogger hanno fatto clic su Mi Piace per questo: