Ana bën ndërhyrjen e rradhës?! Ajo shokon me pamjen

Ana Kauri është një nga femrat e vetme të emisionit “përputhen” nga ku e ka pranuar shpesh herë që ka bërë ndërhyrje estetike në fytyrën e saj. Ajo ka bërë hundën, buzët dhe ka rregulluar dhëmbët që e tregoi para disa javësh.

Por mesa duket ajo nuk e ka lënë me kaq. Ana i ka shokuar të gjithë me anë të një video që ajo ka publikuar në Instagramin e saj, në të cilën shihet me mollëza të bëra dhe buzë tej mase të ekzagjeruara.

Ajo dëgjohet duke thënë: “Hey miq, përshëndetje! Ju prezantoj me ndërhyrjen time të rradhës, janë pikërisht këto buzë të reja dhe këto mollëza të ngritura. Nuk e di por mua më pëlqejnë shumë”.

Por në fakt Ana nuk ka bërë asnjë ndërhyrje tjetër në fytyrën e saj. Ajo thjesht ka përdorur një filtër në Instagram që është bërë mjaft popullore nga femrat për tu përdorur.

Rispondi

Inserisci i tuoi dati qui sotto o clicca su un'icona per effettuare l'accesso:

Logo di WordPress.com

Stai commentando usando il tuo account WordPress.com. Chiudi sessione /  Modifica )

Google photo

Stai commentando usando il tuo account Google. Chiudi sessione /  Modifica )

Foto Twitter

Stai commentando usando il tuo account Twitter. Chiudi sessione /  Modifica )

Foto di Facebook

Stai commentando usando il tuo account Facebook. Chiudi sessione /  Modifica )

Connessione a %s...

%d blogger hanno fatto clic su Mi Piace per questo: