Ledjana largohet: “Ka për ta paguar shtrenjtë”

Melisa Lleshi disa ditë më parë ka folur shumë lidhur me Ledjanën dhe për “lidhjen” e saj. Kjo gjë mesa duket e ka detyruar Ledjanën që të marrë një vendim drastik lidhur me këtë cështje. Ajo ka vendosur që të largohet përfundimisht nga emisioni “Përputhen” nga ku u bë edhe e famshme duke lënë kështu përgjysëm lidhjen me Mevlanin.

Ledjana e ka sqaruar të gjithë këtë situatë të largimit të saj me anë të një postimi në instagram. Ajo ka shtuar se kjo gjë nuk ka të bëjë me Mevlanin apo me faktin që ka gënjyer, siç është përfolur në rrjetet sociale.

Ajo bën me dije se ka vendosur të largohet nga emisioni për shkak të akuzave që i janë bërë për martesë jashtë. Madje Ledjana ka bërë një paralajmërim të fortë për të gjithë ata që dalin dhe thonë që “Kam bomba për Ledjanën”.

Ledjana ka shkruar: “Largimi im nga emisioni nuk ka te beje as me Mevlanin e as me faktin qe ju kam genjyer gjithe keto kohe. Jam akuzuar 2 here ne ate program per martese te rreme pa asnje prove, ndaj kjo eshte nje pabesi qe me eshte bere. Po ju them vetem dicka, kushdo qe vazhdon dhe me akuzon per burrin ne Belgjike dhe thote kam bomba per Ledjanen, betohem ne Zot se sot eshte dhe dite e shenjte se ka per ta paguar shtrenjte”. 

Rispondi

Inserisci i tuoi dati qui sotto o clicca su un'icona per effettuare l'accesso:

Logo di WordPress.com

Stai commentando usando il tuo account WordPress.com. Chiudi sessione /  Modifica )

Google photo

Stai commentando usando il tuo account Google. Chiudi sessione /  Modifica )

Foto Twitter

Stai commentando usando il tuo account Twitter. Chiudi sessione /  Modifica )

Foto di Facebook

Stai commentando usando il tuo account Facebook. Chiudi sessione /  Modifica )

Connessione a %s...

%d blogger hanno fatto clic su Mi Piace per questo: