Antonela dhe Arsimi së bashku në Milano?! Cfarë po ndodh me ta

Arsim Abdyli është pjesë e rrjeteve sociale për shkak të shumë lajmeve të shpeshta ku ai është prezent. Së fundmi u përfol për një ndarje me Ana Lleshin dhe madje u përfol për një këngë që do ti dedikonte asaj. Mesa duket se lajme të tilla nuk kanë të sosura.

Ditën e djeshme Arsimi dhe Antonela kanë ndarë një video në instagram ku shihen pranë njëri tjetrit në Milano. Ndonëse Antonela thotë që ajo po ecte në rrugët e Milanos dhe takon Arsimin, kjo na lë të dyshojmë për dicka më tepër se sa kaq.

Antonela shprehet duke qeshur: “Njerëz po ecja te Duomo dhe shikoni kë takova”.

Ndonëse njerëzit që i mbështesin janë të bindur që ata janë në një lidhje, nuk përjashtohet mundësia që Antonela të jetë pjesë e videoklipit të Arsimit, duke qënë se ai do të publikojë këngë së shpejti.

Rispondi

Inserisci i tuoi dati qui sotto o clicca su un'icona per effettuare l'accesso:

Logo di WordPress.com

Stai commentando usando il tuo account WordPress.com. Chiudi sessione /  Modifica )

Google photo

Stai commentando usando il tuo account Google. Chiudi sessione /  Modifica )

Foto Twitter

Stai commentando usando il tuo account Twitter. Chiudi sessione /  Modifica )

Foto di Facebook

Stai commentando usando il tuo account Facebook. Chiudi sessione /  Modifica )

Connessione a %s...

%d blogger hanno fatto clic su Mi Piace per questo: