Moti sot/ Temperatura shkon deri ne 30° C

Kushtet e qëndrueshme atmosferike do të sjellin mot të kthjellët dhe kalime vranësirash, ku zonat bregdetare do të jenë në dominimin e kthjellimeve.

Ndërsa pjesa tjetër e vendit tonë parashikohet të ketë vranësira të lehta, të cilat do të krijojnë mundësi për reshje të izoluara dhe të pakta.

Temperaturat e ajrit do të rriten në mëngjes dhe ne mesditë duke luhatur vlerat ditore nga 9°C deri në 30°C.

Era do të fryjë lehtë në tokë dhe mesatarja në det me shpjetësi 40km/h nga drejtimi Verior duke krijuar dallgëzim 3-4 ballë.

Rispondi

Inserisci i tuoi dati qui sotto o clicca su un'icona per effettuare l'accesso:

Logo di WordPress.com

Stai commentando usando il tuo account WordPress.com. Chiudi sessione /  Modifica )

Google photo

Stai commentando usando il tuo account Google. Chiudi sessione /  Modifica )

Foto Twitter

Stai commentando usando il tuo account Twitter. Chiudi sessione /  Modifica )

Foto di Facebook

Stai commentando usando il tuo account Facebook. Chiudi sessione /  Modifica )

Connessione a %s...

%d blogger hanno fatto clic su Mi Piace per questo: