Ledjana spërmbahet, ja si i kthehet Melisës

Melisa Lleshi pas daljes nga “përputhen” ka nisur karrierën si këngëtare. Dy ditë më parë ajo ishte e ftuar tek Olsi dhe gjatë intervistës është pyetur se kush është personi më fallco në “përputhen”. Ajo është shprehur Ledjana.

Por mesa duket Ledjana nuk është përmbajtur tashmë ndaj këtyre akuzave që i ka bërë Melisa. Ajo e ka thumbuar Melisën duke i thënë:

“Dhe sa për ata që japin intervista dhe akuzojnë se jam fallco, të shikojnë veten e tyre sepse Ledjana nuk përmend mamin e babin për t’u viktimizuar në program e as nuk shes veten për karrierë e për asgjë. Në intervista mund të flisni për veten tuaj, jo për vërtetësinë time se jeni askushi”.

Mesa duket nuk e ka lënë me kaq pasi Ledjana me anë të një tjetër postimi ka shkruar me ironi drejtuar në mënyrë të tërthortë Melisës për faktin që tashmë Melisa njihet si këngëtare e re në tregun muzikor shqiptar. Ledjana shkruan: “Si të bëhesh këngëtar nga “Përputhen?”.

Rispondi

Inserisci i tuoi dati qui sotto o clicca su un'icona per effettuare l'accesso:

Logo di WordPress.com

Stai commentando usando il tuo account WordPress.com. Chiudi sessione /  Modifica )

Google photo

Stai commentando usando il tuo account Google. Chiudi sessione /  Modifica )

Foto Twitter

Stai commentando usando il tuo account Twitter. Chiudi sessione /  Modifica )

Foto di Facebook

Stai commentando usando il tuo account Facebook. Chiudi sessione /  Modifica )

Connessione a %s...

%d blogger hanno fatto clic su Mi Piace per questo: