Arbana dhe Eduarti publikojnë foto duke u puthur

Moderatorja e njohur Arbana Osmani dhe i dashuri i saj Eduarti janë një nga ciftet më të përfolura të momentit në rrjetet sociale. Ata janë prindër të një djali dhe mesa duket marrëdhënia midis tyre është mjaft e bukur.

Ditën e sotme si Arbana ashtu edhe Eduarti festojnë ditëlindjen. Nuk e kishim menduar asnjëherë që ata të dy të festonin ditëlindjen në të njejtën ditë. Dhe jo vetëm kaq.

Arbana Osmani ka publikuar foto personale me Eduartin. Në udhëtimin e tyre me bicikleta ata kanë pozuar duke u puthur me njëri tjetrin. “Gëzuar ditëlindjen shpirti im, cfarë fati të ndash ditën e lindjes dhe cdo ditë tjetër me ty, jam e bekuar, të dua!”- ka shkruar Arbana tek postimi i saj.

Rispondi

Inserisci i tuoi dati qui sotto o clicca su un'icona per effettuare l'accesso:

Logo di WordPress.com

Stai commentando usando il tuo account WordPress.com. Chiudi sessione /  Modifica )

Google photo

Stai commentando usando il tuo account Google. Chiudi sessione /  Modifica )

Foto Twitter

Stai commentando usando il tuo account Twitter. Chiudi sessione /  Modifica )

Foto di Facebook

Stai commentando usando il tuo account Facebook. Chiudi sessione /  Modifica )

Connessione a %s...

%d blogger hanno fatto clic su Mi Piace per questo: