Nuk do ta besoni, por ja sa paguhet Atdheu për vetëm një postim në Instagram

Atdheu eshte nje nder konkurrentet me te komentuar te “Perputhen”, video te te cilit qarkullojne shpesh ne rrjet. Pak kohe me pare ai u largua nga programi, por u rikthye serish me kerkese te vajzave dhe publikut.

Atdheu eshte shume aktiv ne rrjete sociale, sidomos ne instagram. Sipas “Express”, konkurrenti i “Perputhen” paguhet 500 euro per vetem nje postim, me shume se disa nga personazhet vip qe mund te kene vite ne ekran.

Ai nuk ka reaguar ende rreth ketij fakti. Kujtojme se Atdheu nuk eshte perputhur ende me asnje nder vajzat e programit.

Rispondi

Inserisci i tuoi dati qui sotto o clicca su un'icona per effettuare l'accesso:

Logo di WordPress.com

Stai commentando usando il tuo account WordPress.com. Chiudi sessione /  Modifica )

Google photo

Stai commentando usando il tuo account Google. Chiudi sessione /  Modifica )

Foto Twitter

Stai commentando usando il tuo account Twitter. Chiudi sessione /  Modifica )

Foto di Facebook

Stai commentando usando il tuo account Facebook. Chiudi sessione /  Modifica )

Connessione a %s...

%d blogger hanno fatto clic su Mi Piace per questo: