Publikohen pamjet e Andit dhe Melisës në momente intime

Melisa dhe Andi shpesh janë komentuar si një cift në sytë e publikut që pas daljes së saj nga “përputhen”. Edhe pse ata nuk e kanë pranuar asnjëherë që janë bashkë apo në një lidhje, prapë se prapë foto të publikuara nga faqe të ndryshme na ka bërë të dyshojmë shumë.

Ditë e sotme disa foto të publikuara nga “Vipat e bllokut” kanë treguar një afrimitet që nuk e kishim parë më parë midis Andit dhe Melisës. Nga fotot shifet qartë që ata kanë që të ftuar në një festë private. Dhe jo vetëm kaq.

Andi shihet duke kërcyer me Melisën të përqafuar teksa ka këmishën e hequr. Le të kujtojmë që Andi do të shfaqet në klipin e ri të Melisës duke qënë se ajo i është futur rrugës së muzikës.

Rispondi

Inserisci i tuoi dati qui sotto o clicca su un'icona per effettuare l'accesso:

Logo di WordPress.com

Stai commentando usando il tuo account WordPress.com. Chiudi sessione /  Modifica )

Google photo

Stai commentando usando il tuo account Google. Chiudi sessione /  Modifica )

Foto Twitter

Stai commentando usando il tuo account Twitter. Chiudi sessione /  Modifica )

Foto di Facebook

Stai commentando usando il tuo account Facebook. Chiudi sessione /  Modifica )

Connessione a %s...

%d blogger hanno fatto clic su Mi Piace per questo: