Fjoralba tregon: “Vishesha në mënyrë skandaloze” në televizor

Fjoralba Ponari është një ndër moderatoret më simpatike në tregun Shqiptar. Ajo e ka nisur karrierën e saj si këngëtare e “The voice of Albania” dhe më pas iu fut rrugës së moderimit.

Ashtu si cdo personazh publik, edhe Fjoralba ka pasur vështirësi për të qënë në ekran dhe për tju përshtatur atij.

Me anë të një “Ask”-u në instagram ajo i ka kthyer përgjigje fansave për pyetjet e tyre. Një fanse i shkruan: “Ke qënë super stylish që në fillim të the voice të mbaj mend, po sec pate një periudhë coroditjeje”.

Moderatorja i replikon: “Është e vërtetë. Kur nisa punë si moderatore, më është thënë vazhdimisht që duhej ti përshtatesha në veshje një formati të caktuar (që un se ndieja veten fare) ndryshe nga ai që un preferoja dhe kam bërë zgjedhje skandaloze në look në të kaluarën. Por nejse, të shkuara të harruara! E mira është që me kalimin e viteve, rigjeta veten në stil dhe në televizion kam gjetur të mesmen e artë mes asaj që pëlqej dhe asaj që funksionon në televizor!”

Rispondi

Inserisci i tuoi dati qui sotto o clicca su un'icona per effettuare l'accesso:

Logo di WordPress.com

Stai commentando usando il tuo account WordPress.com. Chiudi sessione /  Modifica )

Google photo

Stai commentando usando il tuo account Google. Chiudi sessione /  Modifica )

Foto Twitter

Stai commentando usando il tuo account Twitter. Chiudi sessione /  Modifica )

Foto di Facebook

Stai commentando usando il tuo account Facebook. Chiudi sessione /  Modifica )

Connessione a %s...

%d blogger hanno fatto clic su Mi Piace per questo: