Elita merr vendimin për fëmijën e tretë

Elita Rudi tashmë nënë e dy fëmijëve ditën e sotme na ka treguar një vendim të saj që mesa duket është i prerë nga ana e saj. E pyetur në instagram nga fansat në ajo dëshiron një fëmijë të tretë, ajo është përgjigjur që jo.

Me sa duket pas dy fëmijëve të saj, Zërit dhe Elitës, ajo nuk dëshiron një tjetër. Kjo do të thotë ajo ia ka arritur qëllimit dhe se është shumë e lumtur me dy fëmijët e saj.

Gjithashtu ajo na tregoi se do ti rikthehet ekranit dhe do të dontë të prezantonte një emision dashurie.

Rispondi

Inserisci i tuoi dati qui sotto o clicca su un'icona per effettuare l'accesso:

Logo di WordPress.com

Stai commentando usando il tuo account WordPress.com. Chiudi sessione /  Modifica )

Google photo

Stai commentando usando il tuo account Google. Chiudi sessione /  Modifica )

Foto Twitter

Stai commentando usando il tuo account Twitter. Chiudi sessione /  Modifica )

Foto di Facebook

Stai commentando usando il tuo account Facebook. Chiudi sessione /  Modifica )

Connessione a %s...

%d blogger hanno fatto clic su Mi Piace per questo: