Arsimi ndryshon këngën që i dedikohet Anës

Ana Lleshi dhe Arsim Abdyli janë ndarë dhe tani dyshja ka filluar që të marrin vendime të rëndësishme në lidhje me karrierën.

Ana është shprehur disa ditë më parë se ka pasur një lidhje me Arsimin por tashmë ata nuk janë më bashkë. “Kam qënë dhe e kam pranuar disi, jo plotësisht. Ka qënë njohje më shumë. Ka qënë dicka midis nesh, por nuk është më.”

Por mesa duket pas kësaj ndarjeje Arsimi ka bërë një ndryshim. Ai ka vendosur të ndryshojë këngë që po bënte për ish-in e tij, domethënë Anën, pasi fliste për dashurinë. Ai nëpërmjet një Instastory është shprehur: “Bon be? Se më ke dasht? Të uroj më të mirat beba. Sard, tani vlla duhet me e korrigju këtë pjesë.”

Rispondi

Inserisci i tuoi dati qui sotto o clicca su un'icona per effettuare l'accesso:

Logo di WordPress.com

Stai commentando usando il tuo account WordPress.com. Chiudi sessione /  Modifica )

Google photo

Stai commentando usando il tuo account Google. Chiudi sessione /  Modifica )

Foto Twitter

Stai commentando usando il tuo account Twitter. Chiudi sessione /  Modifica )

Foto di Facebook

Stai commentando usando il tuo account Facebook. Chiudi sessione /  Modifica )

Connessione a %s...

%d blogger hanno fatto clic su Mi Piace per questo: