Ola dhe Jasmina kapen prapë së bashku

Jasmina pas hyrjes së Olës ka pasur debate me të dhe shpesh janë shfaqur si “armike” të njëra-tjetrës. Pak ditë më parë kishin një përballje për të treguar arsyet se pse nuk flasin dhe pse nuk janë më shoqe.

“Iconstyle” ka siguruar nje foto ku dy vajzat shihen të ulura bashkë në një lokal, të shoqëruara nga një djalë. Fotoja është shkrepur ditën e djeshme në Durrës dhe bie në kundërshtim me fjalët e tyre në emision.

Mesa duket kjo nuk është rastësi por dicka më shumë. Mos vallë janë shoqe dhe sjanë zënë asnjëherë.

Rispondi

Inserisci i tuoi dati qui sotto o clicca su un'icona per effettuare l'accesso:

Logo di WordPress.com

Stai commentando usando il tuo account WordPress.com. Chiudi sessione /  Modifica )

Google photo

Stai commentando usando il tuo account Google. Chiudi sessione /  Modifica )

Foto Twitter

Stai commentando usando il tuo account Twitter. Chiudi sessione /  Modifica )

Foto di Facebook

Stai commentando usando il tuo account Facebook. Chiudi sessione /  Modifica )

Connessione a %s...

%d blogger hanno fatto clic su Mi Piace per questo: